Generační fotoprojekt 2014


Hledám Vás a Vaše kamarády !

Určitě se k Vám také dostaly obrázky, které vtipně vystihují, jak se člověk postupem času roste, dospívá, mění a stárne. Tento fotonápad zaujal i mne a rád bych sám nějakou kolekci vytvořil, a to především s lidmi, které znám nebo kamarády mých kamarádů a jejich rodinami. Proto vyzývám všechny, kteří by se rádi podíleli na rozšíření mé fotokolekce, aby prohledali rodinná alba a zvážili, zdali se mezi všemi fotografiemi našlo i pár takových, které by stálo za to nafotit v současnosti.

O ČEM JE ŘEČ ? PODÍVEJTE SE...

Pokud by se jednalo o snímky nafocené venku, chtěl bych dodržet lokalitu a přesné místo, kde fotka byla pořízena, ať je vystižena i proměna krajiny. Kdyby se ve Vašem archivu našly i záběry z okolí Havířova (na dvorku, stromě, v ulicích města), bylo by to pro mne více unikátnější, protože město je relativně mladé a vše se strašně rychle mění. Neodmítnu ani zájemce z Ostravska či Karvinska obecně.

Jste-li stále v kontaktu se svými kamarády z dětství, máte možnost se znovu setkat, o zbytek se postarám já.

Vybrané fotografie můžete i průběžně zasílat ke konzultaci, stačí informativní kvalita, především pro zvážení, jestli je fotka pro tento projekt vhodná, pokud neumíte posoudit, která by se hodila více, vybereme společně tu nej.

Fotografie zasílejte na email: empefoto@seznam.cz a do předmětu "Generace".

Budu se těšit na spolupráci a děkuji za případné sdílení či informování svého okolí :)

Michal Polák
www.empefoto.cz